Pracownicy


Na czele Szczecińskiej Agencji Artystycznej stoi Dyrektor, który kieruje całokształtem działalności Agencji i jest za nią odpowiedzialny. Podstawową strukturę organizacyjną tworzą:
 
DYREKTOR
Anna Lemańczyk,  tel. 91 431 95 71, e-mail: dyrektor@saa.pl


GŁÓWNA KSIĘGOWA
Anna Dolot,   tel. 91 431 95 73, e-mail: ksiegowosc@saa.pl


SEKCJA ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWA

Sekretariat
Agnieszka Wichert - Specjalista ds. administracyjnych,  tel. 91 431 95 71, e -mail: sekretariat@saa.pl

Pracownik gospodarczy
Karolina Kucharzewska



RZECZNIK PRASOWY
Robert Grabowski, tel. 91 431 95 80, e-mail: r.grabowski@saa.pl



DZIAŁ PROGRAMOWO - PRODUKCYJNY

Sekcja ds. artystycznych

Izabella Drzewiecka-Solarek -  Kierownik ds. programowych , tel. 91 431 95 76, e-mail: i.solarek@saa.pl
Sylwia Liwska - Specjalista, tel. 91 431 95 81, e-mail: s.liwska@saa.p

Joanna Brudecka - Specjalista ds.organizacji imprez, e-mail: j.brudecka@saa.pl, tel. 91 431 95 87

 



Sekcja ds. produkcji
Dorota Kowalczyk - Kierownik ds. produkcji, e-mail: d.kowalczyk@saa.pl, tel. 91 431 95 77
Grzegorz Groblewski - Z-ca kierownika ds. produkcji, e-mail: g.groblewski@saa.pl, tel. 91 431 95 75
Marcin Adamczyk - Główny specjalista, e-mail: m.adamczyk@saa.pl , tel. 91 431 95 83
Jacek Boreysza - Pracownik ds. technicznych  



DZIAŁ PROMOCJI I PR

Sekcja ds. reklamy i promocji
Anna Nowak - Główny specjalista, e-mail: a.nowak@saa.pl, tel. 431 95 80
Monika Chojnacka - Główny specjalista, e-mail: m.chojnacka@saa.pl, tel. 91 431 95 82

Sekcja ds. mediów społecznościowych i PR
Tomasz Jaworski - Inspektor, e-mail: t.jaworski@saa.pl, tel. 91 431 95 85


Studio Graficzne
Halina Błachnio - Podinspektor, e-mail: h.błachnio@saa.pl, tel. 91 431 95 79
Agata Jaz - Inspektor, e-mail: a.jaz@saa.pl, tel. 91 431 95 79
 
 

    


I Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem V Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem
udostępnił: Szczecińska Agencja Artystyczna, wytworzono: 2009/04/20, odpowiedzialny/a: Anna Lemańczyk , wprowadził/a: Izabella Drzewiecka-Solarek, dnia: 2020/04/14 13:25:43
Lista poprzednich wersji:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Izabella Drzewiecka-Solarek  2020/04/14 13:25:43  modyfikacja wartości 
Izabella Drzewiecka-Solarek  2019/02/14 13:10:22  modyfikacja wartości 
Izabella Drzewiecka-Solarek  2018/06/04 12:40:41  modyfikacja wartości 
Izabella Drzewiecka-Solarek  2018/06/04 12:32:46  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2017/06/13 13:23:57  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/07/27 12:56:38  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/07/27 12:55:23  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/07/27 12:53:46  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/07/27 11:56:33  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/07/27 10:57:19  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2016/01/29 15:36:04  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2014/11/21 13:22:14  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2014/11/21 09:32:05  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2014/09/11 13:03:49  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2014/09/11 13:02:14  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/10/14 09:54:46  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/10/14 09:53:54  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/10/14 09:50:44  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/03/08 10:28:38  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/03/08 09:50:40  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/03/08 09:41:38  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2011/03/07 10:55:28  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/10/19 12:15:49  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 12:42:45  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 12:38:10  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 12:29:25  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 11:22:20  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 11:20:43  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2010/03/25 11:19:53  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2009/10/14 11:27:25  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2009/04/20 10:49:00  modyfikacja wartości 
Iwona Igielska  2009/04/20 10:17:20  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2007/11/07 10:36:09  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2007/11/07 10:06:38  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2007/10/10 17:43:27  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2007/05/28 19:13:54  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2006/08/21 11:07:31  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2006/03/02 11:47:01  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2006/01/11 12:44:07  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2005/11/25 15:12:01  modyfikacja wartości 
Łukasz Kłaczyński  2005/11/21 13:13:11  nowa pozycja