przejdź do treści

Pracownicy


Na czele Szczecińskiej Agencji Artystycznej stoi Dyrektor, który kieruje całokształtem działalności Agencji i jest za nią odpowiedzialny. Podstawową strukturę organizacyjną tworzą:
 
DYREKTOR
Anna Lemańczyk,  tel. 91 431 95 71, e-mail: dyrektor@saa.pl


GŁÓWNA KSIĘGOWA
Henryka Szczeblińska,   tel. 91 431 95 73, e-mail: ksiegowosc@saa.pl


SEKCJA ADMINISTRACYJNO - KSIĘGOWA

Sekretariat
Agnieszka Wichert - Specjalista ds. administracyjnych,  tel. 91 431 95 71, e -mail: sekretariat@saa.pl

Pracownik gospodarczy
Irena Tużnik



RZECZNIK PRASOWY
Robert Grabowski, tel. 91 431 95 80, e-mail: r.grabowski@saa.pl



DZIAŁ PROGRAMOWO - PRODUKCYJNY

Sekcja ds. artystycznych
Iwona Igielska - Kierownik ds. programowych , tel. 91 431 95 77,  e- mail: i.igielska@saa.pl
Izabella Drzewiecka-Solarek - Specjalista ds. organizacji imprez, tel. 91 431 95 76, e-mail: i.solarek@saa.pl
Sylwia Liwska - Specjalista, tel. 91 431 95 81, e-mail: s.liwska@saa.pl

Sekcja ds. produkcji
Dorota Kowalczyk - Kierownik ds. produkcji, e-mail: d.kowalczyk@saa.pl, tel. 91 431 95 77
Grzegorz Groblewski - Z-ca kierownika ds. produkcji, e-mail: g.groblewski@saa.pl, tel. 91 431 95 75
Marcin Adamczyk - Główny specjalista, e-mail: m.adamczyk@saa.pl , tel. 91 431 95 83
Jacek Boreysza - Pracownik ds. technicznych  



DZIAŁ PROMOCJI I PR

Sekcja ds. reklamy i promocji
Anna Nowak - Główny specjalista, e-mail: a.nowak@saa.pl, tel. 431 95 80
Monika Chojnacka - Główny specjalista, e-mail: m.chojnacka@saa.pl, tel. 91 431 95 82

Sekcja ds. mediów społecznościowych i PR
Tomasz Jaworski - Inspektor, e-mail: t.jaworski@saa.pl, tel. 91 431 95 85
Magdalena Zakrzewska - Podinspektor, e-mail: m.zakrzewska@saa.pl, tel. 91 431 95 84

Studio Graficzne
Halina Błachnio - Podinspektor, e-mail: h.błachnio@saa.pl, tel. 91 431 95 79
Joanna Brudecka - Inspektor, e-mail: j.brudecka@saa.pl, tel. 91 431 95 79
Agata Jaz - Inspektor, e-mail: a.jaz@saa.pl, tel. 91 431 95 79
 
 

    


I Informacja o wytworzeniu danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem  V Poprzednie wersje danych dla strony - informacje wyświetlane są pod linkiem